Zde se dozvíte ty nejnovější informace o nabídkách a prodeji

 

Prodej bytů Bohdalec

 

 

Rezidence Bohdalec , jedná se o výstavbu bytového domu charakteru viladům s 19 byty o dispozicích 1+kk, 2+kk,3+kk, 4+kk, z toho 2 byty jsou mezonetové. Dům je navržen s 1PP, kde je parking pro 23 aut, sklepní kóje a společná plynová kotelna, 1.-3 NP bytové, přičemž 3 NP je ustupující s terasami s výhledem na panorama Prahy. Celková čistá výměra bytové plochy 1320 m2, dále terasy a balkóny 348 m2, celková započitatelná čistá užitná plocha se započtením ½ teras je 1.494 m2.

Více...

 

Prodej bytů Osadní 11, Praha 7

 

 

Nabízíme k prodeji nové bytové jednotky v domě Osadní 11, Praha 7-Holešovice. Jedná se o půdní vestavbu a nástavbu 3 nových bytových jednotek, z toho 2 mezonetových  4+kk s terasami a 1 bytu 2+kk s velikou střešní terasou. Byty se nachází ve starším činžovním domě z 30 let minulého století, který byl kompletně zrekonstruován- nově fasády, nová okna, nová střecha, nový výtah, nové rozvody, nové malby ve společných prostorách domu, nové vstupní dveře. 

Byty jsou provedeny v nadstandardním vybavení - dřevěné švédské  plovoucí podlahy Kährs, kvalitních italské obklady a dlažby a sanitární keramika .

Byty jsou zkolaudovány a připraveny k nastěhování.

Více.....